Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник трековий PARIS - застосовують для освітлення магазинів, виставкових залах, музеях, галереях та інших приміщеннях в яких потрібно акцентне освітлення. Завдяки трекової системи, світло можна направляти туди, де він потрібен. Конструкція такого світильника складається з основи (яка кріпиться до треку) та поворотної частини (по вертикалі - 360 градусів по горизонталі 90 градусів). З допомогою рейки пристрій може пересуватися на відстань до 3 метрів, в залежності від її довжини. Джерело світла - світлодіоди СОВ LED, які здатні заощадити до 80% електроенергії, у порівнянні з іншими типами освітлення.
Температура світіння 4200К - нейтральний білий колір, приємний для очей. Для правильного вибору яскравості зверніть увагу на показники потужності світлового потоку: чим більше показник, тим яскравіше.
Температура світіння 4200К - нейтральний білий колір, приємний для очей. Для правильного вибору яскравості зверніть увагу на показники потужності світлового потоку: чим більше показник, тим яскравіше.
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Вбудовуваний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий |
| Потужність лампи | 23 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Світловий потік | 1550 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 280 мм |
- Ціна: 1 265 ₴

