Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа з бездротовою зарядкою 5W., Type-C -кабель, адаптер5V, 2,5А. Настольна LED лампа 13W має ; димер регулятор освітленя, плавний пуск, пам' ять останнього режиму, текстурну поверхню . ця модель без акумуляторів
можна ввімкнути від повербанка
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Основні | |
| Виробник | Maxus |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільна лампа |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Колірна температура | 4100K |
| Колір арматури (підстави) | Білий, Чорний |
- Ціна: 1 465 ₴


