Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каркас изготовлен из металла, цвет - золото.
Лепестки - G4*27шт. (в комплекте)
Размеры - D80*H40
Цветовая температура - 4000K (нейтральный)
Мощность - 40.5W
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 см |
| Діаметр | 80 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Numina |
| Країна виробник | Іспанія |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 27 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип цоколя | G4 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Матове Золото |
- Ціна: 3 535 ₴


Відправка з 16 квітня 2026