Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Светильник подвесной Р4503 - цвет бордо , D 40см , патрон 1х Е27
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | Numina |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Бордовий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Хром |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 см |
| Довжина | 110 см |
| Висота | 30 см |
- Ціна: 1 050 ₴




