Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра в сучасному стилі. Прикрасить і освітить ваш дім. Основа метал, пластик-акрил, патрон G4.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Numina |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 см |
| Висота | 55 см |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
- Ціна: 3 845 ₴


Відправка з 16 квітня 2026