Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал — метал Колір — бронза Кількість плафонів — 3 Розмір — 660*280 мм
Матеріал кріплення — метал Джерело світла — світлодіоди LED Потужність — 23W
Температура світла: 4500К (нейтральний)
Матеріал кріплення — метал Джерело світла — світлодіоди LED Потужність — 23W
Температура світла: 4500К (нейтральний)
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 28 см |
| Діаметр | 66 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Levistella |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 23 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
- Ціна: 9 372 ₴



