Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра, світильник підвісний — стильне доповнення Вашого інтер'єру. Підвісний світильник виготовлений у модному зараз стилі лофт. Ідеальний такий світильник підвісний в освітленні інтер'єрів у індустріальному стилі, а також світильник у цікавими плафонами уместен в інтер'єрах кафе, барів і ресторанів відповідної тематики.
Матеріал виготовлення світильника — метал. Супер оригінальний плафон.
Джерело світла в цій модній люстрі лампа з цоколем E27. Ідеальна люстра c ретро лампами і лампами Едісона.
З таким світильником інтер'єр Вашої квартири або офісу стане особливим, стильним, модним і сучасним.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 см |
| Діаметр | 27 см |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Levistella |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір | Зелений |
| Стиль виконання | Вінтаж (Loft) |
- Ціна: 978 ₴


Відправка з 16 квітня 2026