Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PY-2825-3 D500 Стельовий світильник дитяча кімната 54W LED
Три режими світла 3000 к-4000к-6000 к
перемикання світла з настінного вимикача
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 54 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Рожевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Виробник | Kids |
| Країна виробник | Китай |
| Персонажі | Барбоскіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 430 мм |
- Ціна: 1 290 ₴



