Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настольная лампа с абажуром, уютное дополнение в интерьере
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Numina |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 210 мм |
- Ціна: 900 ₴

