Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підсвітка бра Led настінна
висота 800 мм
від стіни: 8,5 см
Тип ламп:LED
Кількість ламп: 3
Максимальна потужність ламп: 23W
Режими: нейтральний 4500 к,
Напруга ламп: 220V
Тип кріплення: на планку
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 23 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Лінійна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колірна температура | 4200К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 1 320 ₴




