Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник стелоьовий Intelite functional pedant 32W
3000-6000 K - wt це високотехнологічний освітлювальний прилад ,що представляє собою сучасну альтернативу класичним люстрам. Ця модель управляється пультом дистанційного керування, що дозволяє змінювати світову температуру і яскравість. володіє функцією коганця , пам'яттю останнього режиму і сумісний з вимикачем з підсвічуваннм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 32 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Maxus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 120 см |
- Ціна: 4 480 ₴

