Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник стельовий Intelite functional pendant 32W 3000-6000K C (IFP-32TW-C)– це інноваційний високотехнологічний освітлювальний прилад, що представляє собою сучасну стильну альтернативу традиційним люстр.
Ця модель належить до «розумної» серії Airlight, управляється за допомогою пульта дистанційного керування, що дозволяє змінювати яскравість і світлову температуру, володіє функцією каганця, пам'яттю останнього режиму і сумісна з вимикачами з підсвічуванням.v
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Потужність лампи | 32 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Виробник | Maxus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип кріплення | Планка |
| Форма плафона | Кругла |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Висота | 120 см |
- Ціна: 4 480 ₴

