
Світильник точковий MS251-2SY ST-CR квадр сітка титан
- В наявності
- Код: 17010083
50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 567-43-85
0676309988
Администраторповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MS251-2SY ST-CR н/п квадр сітка титан Huayi
точковий світильник поворотний під лампочку MR11
врізка d 6,5 см розмір 9 х 9 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Галогенна |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В, Дванадцять |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр врізного отвору | 65 мм |
| Глибина врізного отвору | 50 мм |
- Ціна: 50 ₴
