Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна люстра в стилі модерн. Колір каркаса- матове золото
Плафон - скло (матове) -27 шт
Цоколь - G4, лампочки світлодіодні 3W ( у комплекті)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Тип цоколя | G4 |
| Інший тип цоколя | G4 |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Золотистий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Іспанія |
| Стан | Новий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 80 см |
| Висота | 140 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
- Ціна: 4 995 ₴

