Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вбудований .
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Врізний |
| Спрямоване світло | Так |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Інший тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Massive |
| Країна виробник | Бельгія |
| Форма | Кругла |
| Встановлення | Стельова |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 100 мм |
| Діаметр врізного отвору | 64 мм |
- Ціна: 1 009 ₴

