Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра настінне в стилі лофт. Материалл - металл/зол
Колір білий
Патрон - Е27 60w розмір 260*200мм
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Velmax |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Діаметр | 12 мм |
- Ціна: 1 285 ₴


