Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра в стилі лофт.
Матеріал — дерево + метал + акрил
Патрон -GU10
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | МДФ |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Інший тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Velmax |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 750 ₴

