Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра в стилі лофт.
Матеріал: метал
Колір: чорний + мідь
Патрон: GU10
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Інший тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Velmax |
| Стан | Новий |
| Форма плафона | Циліндр |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Діаметр | 55 мм |
- Ціна: 580 ₴

