
Лампа світлодіоднаST64 FM 7W 2700K 220V E27 Golden
- В наявності
- Код: 16000199
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (67) 567-43-85
0676309988
Администраторповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Светодиодная лампа MAXUS 1-MFM-7064 подойдет для жилых и общественных помещений , создаст изысканную эстетику ретро благодаря дизайну filament. Лампа имеет прозрачную колбу, что увеличивает энергоэффективность. Широкий угол рассеивания помогает равномерно распределить свет по всей площади помещения. Гелий, которым наполнена колба, препятствует перегреву и обеспечивает надежный теплоотвод . свет этой лампы комфортен , он не создает неприятного мерцания , а передача оттенков – природная.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Потужність | 7 Вт |
| Колір світіння | Теплий |
| Мінімальна колірна температура | 2700 К |
| Кут свічення | 360 град. |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 800 лм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Діаметр трубки | 64 мм |
- Ціна: 189 ₴
