Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний Ультралайт Bristol lll QMT 1334 для зовнішнього освітлення ландшафту та садово-паркових територій.
Найкраще підходить для встановлення на підпірну стінку або піднесення, для освітлення входу, доріжки тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ultralight |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для освітлення садових доріжок, Для створення акцентів на різноманітних архітектурних деталях, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення ганку |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Колірна гамма | Білий |
| Спосіб монтажу | Підлоговий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 10 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Цоколь | E27 |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Діаметр кріплення | 150 мм |
| Розміри | |
| Висота | 51 см |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 990 ₴


