LED світильник 80W 23-44-34
Сучасний стиль та дизайн вдало втілений у світильнику, стане яскравим доповненням вашого інтер'єру. Світлодіодні люстри використовують для освітлення як житлових, так і адміністративних приміщень.
Світильник видає якісне світло температурою 3000 K – 6500 K та світловим потоком 4800 Lm. У комплексі з якісними комплектуючими нашого виробу ми гарантуємо якість світла RA>80.
Світлодіодна люстра VELMAX V-СL-ARIA-S, max 80W, 3000K-6500K, 4800Lm, з пультом керування виконаний у компактному корпусі розміром 550x500x65 мм. Клас захисту від пилу та вологи.
Клас енергоспоживання A+ робить світильник найбільш вигідним у плані економії, а термін служби за нормальної експлуатації до 30000 годин гарантує довгострокову вигоду від покупки виробу. На всі світильники діє гарантія 2 роки.
Потужність світлодіодних світильників TM Velmax дорівнює 80 W, аналог застарілої лампи (люмінесцентної, розжарювання) 800 Ватт.
Основні переваги:
- IC-драйвер - стабілізує струм у діапазоні вхідної напруги;
- Безпечний для людського ока;
- Простота монтажу, демонтажу та експлуатації;
- Яскраве сучасне висвітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Потужність | 80 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело світла | Світлодіодний модуль SMD |
| Тип світильника | Стельовий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 см |
| Ширина | 550 см |
| Висота | 65 см |
- Ціна: 3 890 ₴


