Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний LED-світильник/ Потужність — 36 Вт/Світовий потік — 1500,25 лм/Стінок світла — Білий теплий (3000K)/ Розміри — 1500x650 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Теплий |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Джерело світла | LED module |
| Колірна температура | 3000K |
| Світловий потік | 1500 лм |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір плафона | Коричневий |
| Діммер | Ні |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 см |
| Діаметр | 65 см |
| Вага | 3.4 г |
| Діаметр стельової чаші | 12 см |
- Ціна: 10 905 ₴

