Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа, це завжди добре доповнення в освітленні будь -якого приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль/пластик |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Колір плафона | Сірий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
- Ціна: 765 ₴

